Ορισμένες σημαντικές λειτουργίες ενδέχεται να μην υποστηρίζονται στην τρέχουσα έκδοση του πλοηγού σας. Παρακαλούμε όπως τον αναβαθμίσετε.

Ζωντανές Αθλητικές Μεταδόσεις

Κυριακή, 08 Δεκεμβρίου
205/505 (HD)
11:00πμ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΜΠΙΩΝ - LAKATAMIA FC
ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2019-20
202/502 (HD)
1:15μμ
VITESSE - FEYENOORD
DUTCH LEAGUE (EREDIVISIE) 2019-20
201/501 (HD)
1:30μμ
LECCE - GENOA
ITALIAN SERIE A 2019-20
215/515 (HD)
2:00μμ
Γουέστ Μπρόμιτς-Σουόνσι
EFL Championship
205/505 (HD)
2:30μμ
96η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ
ΚΥΠΡΙΑΚΟΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΟΣ 2019
201/501 (HD)
3:30μμ
MOUSCRON - STANDARD LIEGE
BELGIAN JUPILER PRO LEAGUE 2019-20
203/503 (HD)
4:00μμ
TORINO - FIORENTINA
ITALIAN SERIE A 2019-20
202/502 (HD)
4:00μμ
ASTON VILLA - LEICESTER
PREMIER LEAGUE 2019-20
206/506 (HD)
4:00μμ
SASSUOLO - CAGLIARI
ITALIAN SERIE A 2019-20
204/504 (HD)
5:15μμ
TOULOUSE - MONTPELLIER
2019-20 EUROPEAN RUGBY CHAMPIONS CUP
212/512 (HD)
5:15μμ
Αστέρας Τρίπολης-ΑΕΛ
Ελληνικό πρωτάθλημα
201/501 (HD)
6:00μμ
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΕΚ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ CYTA 2019-20
206/506 (HD)
6:00μμ
CASERTA - BERGAMO
ITALIAN VOLLEYBALL 2019-20 (WOMEN)
202/502 (HD)
6:30μμ
BRIGHTON - WOLVES
PREMIER LEAGUE 2019-20
203/503 (HD)
7:00μμ
SAMPDORIA - PARMA
ITALIAN SERIE A 2019-20
204/504 (HD)
7:30μμ
MANRESA - BARCELONA
SPANISH BASKETBALL (Liga Endesa) 2019-20
211/511 (HD)
7:30μμ
Βόλος-Παναθηναϊκός
Ελληνικό πρωτάθλημα
201/501 (HD)
9:45μμ
BOLOGNA - MILAN
ITALIAN SERIE A 2019-20
202/502 (HD)
10:00μμ
DENVER - BROOKLYN
NBA 2019-20
206/506 (HD)
10:00μμ
BELENENSES - PORTO
PORTUGUESE LEAGUE 2019-20
Δευτέρα, 09 Δεκεμβρίου
203/503 (HD)
7:00μμ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ
BASKET LEAGUE 2019-20
201/501 (HD)
7:00μμ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ - Ε. Ν. ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ CYTA 2019-20
206/506 (HD)
7:00μμ
Ε.Θ.Α. ΕΓΚΩΜΗΣ - ΑΕΛ
ΟΠΑΠ BASKET LEAGUE 2019-20
201/501 (HD)
9:00μμ
ΩΡΑ ΓΙΑ ΜΠΑΛΑ
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
202/502 (HD)
10:00μμ
WEST HAM UTD - ARSENAL
PREMIER LEAGUE 2019-20
Τρίτη, 10 Δεκεμβρίου
203/503 (HD)
5:00μμ
INTER - BARCELONA
UEFA YOUTH LEAGUE 2019-20
201/501 (HD)
7:00μμ
ΕΚΠΟΜΠΗ UCL
UEFA CHAMPIONS LEAGUE 2019-20
211/511 (HD)
7:00μμ
Ρίτας Βίλνιους-Τόφας Μπούρσα
Eurocup
213/513 (HD)
7:15μμ
Νταρουσάφακα-Μπρέσια
Eurocup
201/501 (HD)
7:55μμ
SALZBURG - LIVERPOOL
UEFA CHAMPIONS LEAGUE 2019-20
202/502 (HD)
7:55μμ
NAPOLI - GENK
UEFA CHAMPIONS LEAGUE 2019-20
212/512 (HD)
9:00μμ
Λιμόζ-Βενέτσια
Eurocup
211/511 (HD)
9:45μμ
Ουνικάχα Μάλαγα-Όλντενμπουργκ
Eurocup
203/503 (HD)
10:00μμ
CHELSEA - LILLE
UEFA CHAMPIONS LEAGUE 2019-20
204/504 (HD)
10:00μμ
AJAX - VALENCIA
UEFA CHAMPIONS LEAGUE 2019-20
205/505 (HD)
10:00μμ
BENFICA - ZENIT
UEFA CHAMPIONS LEAGUE 2019-20
201/501 (HD)
10:00μμ
INTER - BARCELONA
UEFA CHAMPIONS LEAGUE 2019-20
202/502 (HD)
10:00μμ
BORUSSIA DORTMUND - SLAVIA PRAHA
UEFA CHAMPIONS LEAGUE 2019-20
206/506 (HD)
10:00μμ
LYON - LEIPZIG
UEFA CHAMPIONS LEAGUE 2019-20
201/501 (HD)
11:50μμ
ΕΚΠΟΜΠΗ UCL (Συνέχεια)
UEFA CHAMPIONS LEAGUE 2019-20
Τετάρτη, 11 Δεκεμβρίου
205/505 (HD)
3:00μμ
97η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ
ΚΥΠΡΙΑΚΟΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΟΣ 2019
201/501 (HD)
7:00μμ
ΕΚΠΟΜΠΗ UCL
UEFA CHAMPIONS LEAGUE 2019-20
214/514 (HD)
7:00μμ
Λοκομοτίβ Κούμπαν-Παρτίζαν
Eurocup
201/501 (HD)
7:55μμ
DINAMO ZAGREB - MANCHESTER CITY
UEFA CHAMPIONS LEAGUE 2019-20
202/502 (HD)
7:55μμ
SHAKHTAR DONETSK - ATALANTA
UEFA CHAMPIONS LEAGUE 2019-20
213/513 (HD)
8:30μμ
Ουλμ-Μονακό
Eurocup
211/511 (HD)
9:30μμ
Βίρτους Μπολόνια-Προμηθέας Πάτρας
Eurocup
212/512 (HD)
9:45μμ
Μπανταλόνα-Ούνιξ Καζάν
Eurocup
203/503 (HD)
10:00μμ
BAYER 04 LEVERKUSEN - JUVENTUS
UEFA CHAMPIONS LEAGUE 2019-20
204/504 (HD)
10:00μμ
CLUB BRUGGE - REAL MADRID
UEFA CHAMPIONS LEAGUE 2019-20
205/505 (HD)
10:00μμ
PARIS SAINT-GERMAIN - GALATASARAY
UEFA CHAMPIONS LEAGUE 2019-20
201/501 (HD)
10:00μμ
OLYMPIACOS - CRVENA ZVEZDA
UEFA CHAMPIONS LEAGUE 2019-20
202/502 (HD)
10:00μμ
BAYERN MUNCHEN - TOTTENHAM HOTSPUR
UEFA CHAMPIONS LEAGUE 2019-20
206/506 (HD)
10:00μμ
ATLETICO MADRID - LOKOMOTIV MOSKVA
UEFA CHAMPIONS LEAGUE 2019-20
201/501 (HD)
11:50μμ
ΕΚΠΟΜΠΗ UCL (Συνέχεια)
UEFA CHAMPIONS LEAGUE 2019-20
Πέμπτη, 12 Δεκεμβρίου
201/501 (HD)
7:00μμ
ΕΚΠΟΜΠΗ UEL
UEFA EUROPA LEAGUE 2019-20
206/506 (HD)
7:00μμ
ΟΜΟΝΟΙΑ - ΑΠΟΕΛ
FUTSAL
215/515 (HD)
7:00μμ
Χίμκι-Άλμπα Βερολίνου
Ευρωλίγκα
213/513 (HD)
7:45μμ
Φενέρμπαχτσε-Αναντολού Εφες
Ευρωλίγκα
203/503 (HD)
7:55μμ
KOBENHAVN - MALMO
UEFA EUROPA LEAGUE 2019-20
204/504 (HD)
7:55μμ
RENNAIS - LAZIO
UEFA EUROPA LEAGUE 2019-20
205/505 (HD)
7:55μμ
GETAFE - KRASNODAR
UEFA EUROPA LEAGUE 2019-20
201/501 (HD)
7:55μμ
APOEL - SEVILLA
UEFA EUROPA LEAGUE 2019-20
202/502 (HD)
7:55μμ
STANDARD LIEGE - ARSENAL
UEFA EUROPA LEAGUE 2019-20
214/514 (HD)
8:00μμ
Ερυθρός Αστέρας-Μπασκόνια
Ευρωλίγκα
211/511 (HD)
9:05μμ
Μακάμπι Τελ Αβίβ-ΤΣΣΚΑ Μόσχας
Ευρωλίγκα
203/503 (HD)
10:00μμ
B. MONCHENGLADBACH - BASAKSEHIR
UEFA EUROPA LEAGUE 2019-20
204/504 (HD)
10:00μμ
PORTO - FEYENOORD
UEFA EUROPA LEAGUE 2019-20
205/505 (HD)
10:00μμ
RANGERS - YOUNG BOYS
UEFA EUROPA LEAGUE 2019-20
201/501 (HD)
10:00μμ
MANCHESTER UTD - AZ ALKMAAR
UEFA EUROPA LEAGUE 2019-20
202/502 (HD)
10:00μμ
ROMA - WOLFSBERGER
UEFA EUROPA LEAGUE 2019-20
201/501 (HD)
11:50μμ
ΕΚΠΟΜΠΗ UEL (Συνέχεια)
UEFA EUROPA LEAGUE 2019-20
Παρασκευή, 13 Δεκεμβρίου
215/515 (HD)
8:00μμ
Ζάλγκιρις Κάουνας-Βαλένθια
Ευρωλίγκα
213/513 (HD)
9:30μμ
Βιλερμπάν-Αρμάνι Μιλάνο
Ευρωλίγκα
214/514 (HD)
9:30μμ
Μπάγερν Μ.-Ζενίτ Αγίας Πετ/λης
Ευρωλίγκα
211/511 (HD)
10:00μμ
Μπαρτσελόνα-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ
Ευρωλίγκα
Σάββατο, 14 Δεκεμβρίου
213/513 (HD)
2:30μμ
Μπέρμιγχαμ-Γουέστ Μπρόμιτς
EFL Championship
215/515 (HD)
5:00μμ
Μπρίστολ Σίτι-Μπλάκμπερν Ρόβερς
EFL Championship
211/511 (HD)
5:15μμ
ΟΦΗ-Άρης
Ελληνικό πρωτάθλημα
212/512 (HD)
7:30μμ
Παναθηναϊκός-Λαμία
Ελληνικό πρωτάθλημα
212/512 (HD)
9:45μμ
Τσάρλτον-Χαλ
EFL Championship
Κυριακή, 15 Δεκεμβρίου
211/511 (HD)
3:00μμ
ΑΕΛ-Ατρόμητος
Ελληνικό πρωτάθλημα
212/512 (HD)
5:15μμ
Βόλος-Πανιώνιος
Ελληνικό πρωτάθλημα
211/511 (HD)
7:30μμ
Αστέρας Τρίπολης-Ολυμπιακός
Ελληνικό πρωτάθλημα
Τρίτη, 17 Δεκεμβρίου
213/513 (HD)
7:00μμ
Ζενίτ Αγίας Π/λης-Μακάμπι Τελ Αβίβ
Ευρωλίγκα
214/514 (HD)
8:00μμ
Ζάλγκιρις Κάουνας-Αναντόλου Εφές
Ευρωλίγκα
211/511 (HD)
9:00μμ
Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Φενερμπαχτσέ
Ευρωλίγκα
213/513 (HD)
9:00μμ
Ρεάλ Μαδρίτης-Αρμάνι Μιλάνο
Ευρωλίγκα
214/514 (HD)
10:00μμ
Βαλένθια-Μπασκόνια
Ευρωλίγκα
215/515 (HD)
10:00μμ
Μπαρτσελόνα-Βιλερμπάν
Ευρωλίγκα
Τετάρτη, 18 Δεκεμβρίου
212/512 (HD)
5:15μμ
Ολυμπιακός-ΑΕΛ
Ελληνικό πρωτάθλημα
213/513 (HD)
5:15μμ
ΟΦΗ-Παναθηναϊκός
Ελληνικό πρωτάθλημα
215/515 (HD)
7:00μμ
ΤΣΣΚΑ-Ερυθρός Αστέρας
Ευρωλίγκα
212/512 (HD)
9:00μμ
Ολυμπιακός-Χίμκι
Ευρωλίγκα
215/515 (HD)
9:00μμ
Άλμπα-Μπάγερν Μονάχου
Ευρωλίγκα
Πέμπτη, 19 Δεκεμβρίου
212/512 (HD)
5:15μμ
Άρης-Βόλος
Ελληνικό πρωτάθλημα
211/511 (HD)
7:30μμ
Πανιώνιος-ΠΑΟΚ
Ελληνικό πρωτάθλημα
213/513 (HD)
7:45μμ
Φενέρμπαχτσε-Ζενίτ Αγίας Π/λης
Ευρωλίγκα
212/512 (HD)
9:05μμ
Μακάμπι Τελ Αβίβ-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ
Ευρωλίγκα
214/514 (HD)
9:45μμ
Αρμάνι Μιλάνο-Βαλένθια
Ευρωλίγκα
213/513 (HD)
10:00μμ
Μπασκόνια-Ρεάλ Μαδρίτης
Ευρωλίγκα
Παρασκευή, 20 Δεκεμβρίου
212/512 (HD)
7:30μμ
Προμηθέας Πάτρας-Ανδόρα
Eurocup
213/513 (HD)
7:30μμ
Αναντόλου Εφές-ΤΣΣΚΑ Μόσχας
Ευρωλίγκα
215/515 (HD)
7:45μμ
Μονακό-Βίρτους Μπολόνια
Eurocup
211/511 (HD)
8:00μμ
Ερυθρός Αστέρας-Ολυμπιακός
Ευρωλίγκα
215/515 (HD)
9:30μμ
Μπάγερν Μονάχου-Μπαρτσελόνα
Ευρωλίγκα
213/513 (HD)
9:45μμ
Βιλερμπάν-Άλμπα Βερολίνου
Ευρωλίγκα
214/514 (HD)
9:45μμ
Μίντλεσμπρο-Στόουκ
EFL Championship
Σάββατο, 21 Δεκεμβρίου
211/511 (HD)
2:30μμ
Κάρντιφ-Πρέστον
EFL Championship
211/511 (HD)
5:00μμ
Μίλγουολ-Μπάρνσλεϊ
EFL Championship
211/511 (HD)
7:30μμ
Αστέρας Τρίπολης-Ξάνθη
Ελληνικό πρωτάθλημα
Κυριακή, 22 Δεκεμβρίου
215/515 (HD)
2:00μμ
Σέφιλντ Γουένσντεϊ-Μπρίστολ Σίτι
EFL Championship
211/511 (HD)
3:00μμ
ΑΕΛ-Πανιώνιος
Ελληνικό πρωτάθλημα
212/512 (HD)
5:15μμ
Βόλος-Ολυμπιακός
Ελληνικό πρωτάθλημα
211/511 (HD)
7:30μμ
Παναθηναϊκός-Άρης
Ελληνικό πρωτάθλημα
Δευτέρα, 23 Δεκεμβρίου
211/511 (HD)
9:45μμ
Μπλάκμπερν Ρόβερς-Γουίγκαν
EFL Championship
Feedback