Ορισμένες σημαντικές λειτουργίες ενδέχεται να μην υποστηρίζονται στην τρέχουσα έκδοση του πλοηγού σας. Παρακαλούμε όπως τον αναβαθμίσετε.

Ζωντανές Αθλητικές Μεταδόσεις

On The Go Live Streaming Θέαση επί Πληρωμή (κανάλι 400)
Τετάρτη, 17 Οκτωβρίου
207 3:30μμ 82η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ
ΚΥΠΡΙΑΚΟΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΟΣ 2018
204 7:00μμ PETROLINA AEK - BALKAN
FIBA EUROPE CUP 2018–19
200 7:00μμ PAOK - KAZINCBARCIKA
VOLLEYBALL
206 7:00μμ PAOK - KAZINCBARCIKA
VOLLEYBALL
215 7:00μμ Ρίτας Βίλνιους-Φρανκφούρτη
Eurocup
211 7:30μμ Προμηθέας Πατρών-Ολίμπια
Basketball Champions League
203 8:00μμ FRANKFURT - SOLIGORSK
VOLLEYBALL
214 8:00μμ Αναντολού Εφές-Ζάλγκιρις
Ευρωλίγκα
202 8:30μμ SLIEDRECHT - GRAZ
VOLLEYBALL
213 8:45μμ Φενερμπαχτσέ-Χίμκι
Ευρωλίγκα
215 9:00μμ Μπάμπεργκ-Ντιζόν
Basketball Champions League
211 9:45μμ Αρμάνι Μιλάνο-Ρεάλ Μ.
Ευρωλίγκα
212 9:45μμ Μπασκόνια-Ολυμπιακός
Ευρωλίγκα
Πέμπτη, 18 Οκτωβρίου
205 7:00μμ ΑΕΛ - ΑΝΟΡΘΩΣΗ
FUTSAL
214 8:00μμ ΤΣΣΚΑ-Νταρουσάφακα
Ευρωλίγκα
212 9:00μμ Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Γκραν Κανάρια
Ευρωλίγκα
213 9:00μμ Μπούντουτσνοστ-Μακάμπι
Ευρωλίγκα
211 10:00μμ Μπαρτσελόνα-Μπάγερν
Ευρωλίγκα
Παρασκευή, 19 Οκτωβρίου
204 3:00μμ ATP World Tour 250 - ANTWERP (QF 1)
TENNIS
204 5:00μμ ATP World Tour 250 - ANTWERP (QF 2)
TENNIS
207 7:00μμ ΟΘΕΛΛΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2018-19
213 8:00μμ Χίμκι-Αναντολού Εφές
Ευρωλίγκα
214 8:45μμ Ζάλγκιρις-Φενερμπαχτσέ
Ευρωλίγκα
211 9:00μμ Ολυμπιακός-Αρμάνι Μιλάνο
Ευρωλίγκα
213 10:00μμ Ρεάλ Μ.-Μπασκόνια
Ευρωλίγκα
Σάββατο, 20 Οκτωβρίου
200 8:10πμ GRAND PRIX OF JAPAN - QUALIFYING
2018 MOTO GP
206 8:10πμ GRAND PRIX OF JAPAN - QUALIFYING
2018 MOTO GP
200 2:30μμ CHELSEA - MANCHESTER UTD
PREMIER LEAGUE 2018-19
201 2:30μμ CHELSEA - MANCHESTER UTD
PREMIER LEAGUE 2018-19
204 4:00μμ ATP World Tour 250 - ANTWERP (SF 1)
TENNIS
206 4:00μμ ROMA - SPAL
ITALIAN SERIE A 2018-19
203 5:00μμ MANCHESTER CITY - BURNLEY
PREMIER LEAGUE 2018-19
200 5:00μμ MANCHESTER CITY - BURNLEY
PREMIER LEAGUE 2018-19
202 5:00μμ Ε.Ν. ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ - ΑΝΟΡΘΩΣΗ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ CYTA 2018-19
204 6:00μμ ATP World Tour 250 - ANTWERP (SF 2)
TENNIS
215 6:00μμ Σάλτσμπουργκ-Βάκερ Ίνσμπρουκ
Αυστριακό πρωτάθλημα
211 6:15μμ ΠΑΣ Γιάννινα-Παναιτωλικός
Ελληνικό πρωτάθλημα
201 7:00μμ ΑΕΚ - ΔΟΞΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ CYTA 2018-19
206 7:00μμ JUVENTUS - GENOA
ITALIAN SERIE A 2018-19
207 7:00μμ MOUSCRON - STANDARD LIEGE
BELGIAN JUPILER PRO LEAGUE 2018-19
205 7:30μμ PSV EINDHOVEN - EMMEN
DUTCH LEAGUE (EREDIVISIE) 2018-19
200 7:30μμ HUDDERSFIELD - LIVERPOOL
PREMIER LEAGUE 2018-19
202 7:30μμ HUDDERSFIELD - LIVERPOOL
PREMIER LEAGUE 2018-19
211 8:30μμ ΑΕΛ-Λαμία
Ελληνικό πρωτάθλημα
204 9:30μμ GENK - EUPEN
BELGIAN JUPILER PRO LEAGUE 2018-19
200 9:30μμ UDINESE - NAPOLI
ITALIAN SERIE A 2018-19
201 9:30μμ UDINESE - NAPOLI
ITALIAN SERIE A 2018-19
207 9:30μμ TENERIFE - ESTUDIANTES
SPANISH BASKETBALL (Liga Endesa) 2018-19
205 9:45μμ HEERENVEEN - AJAX
DUTCH LEAGUE (EREDIVISIE) 2018-19
203 11:00μμ CAGE WARRIORS 2018
BOXING
200 11:59μμ U. STATES GRAND PRIX - QUALIFYING
2018 FORMULA 1
206 11:59μμ U. STATES GRAND PRIX - QUALIFYING
2018 FORMULA 1
Κυριακή, 21 Οκτωβρίου
200 8:00πμ GRAND PRIX OF JAPAN
2018 MOTO GP
206 8:00πμ GRAND PRIX OF JAPAN
2018 MOTO GP
207 11:00πμ ΟΜΟΝΟΙΑ - ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2018-19
200 1:30μμ FROSINONE - EMPOLI
ITALIAN SERIE A 2018-19
201 1:30μμ FROSINONE - EMPOLI
ITALIAN SERIE A 2018-19
200 3:30μμ FEYENOORD - ZWOLLE
DUTCH LEAGUE (EREDIVISIE) 2018-19
201 3:30μμ FEYENOORD - ZWOLLE
DUTCH LEAGUE (EREDIVISIE) 2018-19
207 3:30μμ 83η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ
ΚΥΠΡΙΑΚΟΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΟΣ 2018
203 4:00μμ PARMA - LAZIO
ITALIAN SERIE A 2018-19
206 4:00μμ BOLOGNA - TORINO
ITALIAN SERIE A 2018-19
215 4:00μμ Τζουργκάρντεν-ΑΪΚ Στοκχόλμης
Σουηδικό πρωτάθλημα
204 4:30μμ ATP World Tour 250 - ANTWERP FINAL
TENNIS
202 5:00μμ ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ - ΟΜΟΝΟΙΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ CYTA 2018-19
205 5:30μμ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΛΑΥΡΙΟ
BASKETBALL
203 6:00μμ EVERTON - CRYSTAL PALACE
PREMIER LEAGUE 2018-19
200 6:00μμ EVERTON - CRYSTAL PALACE
PREMIER LEAGUE 2018-19
212 6:15μμ Λεβαδειακός-Ξάνθη
Ελληνικό πρωτάθλημα
204 7:00μμ FIORENTINA - CAGLIARI
ITALIAN SERIE A 2018-19
201 7:00μμ ΑΠΟΕΛ - ΑΕΛ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ CYTA 2018-19
206 7:00μμ AGF - AAB
DANISH SUPERLIGA 2018-19
202 8:15μμ VALENCIA - BARCELONA
SPANISH BASKETBALL (Liga Endesa) 2018-19
211 8:30μμ ΟΦΗ-Ολυμπιακός
Ελληνικό πρωτάθλημα
206 9:10μμ UNITED STATES GRAND PRIX
2018 FORMULA 1
200 9:30μμ INTER - MILAN
ITALIAN SERIE A 2018-19
201 9:30μμ INTER - MILAN
ITALIAN SERIE A 2018-19
Δευτέρα, 22 Οκτωβρίου
205 2:00μμ ATP W. T. 500 (Vienna) (MD 1)
TENNIS
203 6:00μμ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ
BASKETBALL
200 6:00μμ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ
BASKETBALL
201 7:00μμ ΠΑΦΟΣ - ΑΛΚΗ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ CYTA 2018-19
206 7:00μμ ΕΘΑ ΕΓΚΩΜΗΣ - ΑΠΟΕΛ
ΟΠΑΠ BASKET LEAGUE 2018-19
204 8:00μμ ATP W. T. 500 (Swiss - Basel) MD 1
TENNIS
201 9:00μμ ΩΡΑ ΓΙΑ ΜΠΑΛΑ
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
207 9:30μμ SAMPDORIA - SASSUOLO
ITALIAN SERIE A 2018-19
200 10:00μμ ARSENAL - LEICESTER CITY
PREMIER LEAGUE 2018-19
202 10:00μμ ARSENAL - LEICESTER CITY
PREMIER LEAGUE 2018-19
Τρίτη, 23 Οκτωβρίου
205 2:00μμ ATP W. T. 500 (Vienna) (MD 2)
TENNIS
204 4:00μμ ATP W. T. 500 (Swiss - Basel) MD 2
TENNIS
211 7:45μμ Χολόν-ΠΑΟΚ
Basketball Champions League
200 7:55μμ AEK ATHENS - BAYERN MUNCHEN
UEFA CHAMPIONS LEAGUE 2018-19
201 7:55μμ AEK ATHENS - BAYERN MUNCHEN
UEFA CHAMPIONS LEAGUE 2018-19
202 7:55μμ YOUNG BOYS - VALENCIA
UEFA CHAMPIONS LEAGUE 2018-19
212 9:30μμ Λε Μαν-Λούντβιγκσμπουργκ
Basketball Champions League
203 10:00μμ SHAKHTAR DONETSK - MANCHESTER CITY
UEFA CHAMPIONS LEAGUE 2018-19
205 10:00μμ ROMA - CSKA MOSKVA
UEFA CHAMPIONS LEAGUE 2018-19
200 10:00μμ MANCHESTER UTD - JUVENTUS
UEFA CHAMPIONS LEAGUE 2018-19
201 10:00μμ MANCHESTER UTD - JUVENTUS
UEFA CHAMPIONS LEAGUE 2018-19
202 10:00μμ REAL MADRID - VIKTORIA PLZEN
UEFA CHAMPIONS LEAGUE 2018-19
206 10:00μμ AJAX - BENFICA
UEFA CHAMPIONS LEAGUE 2018-19
207 10:00μμ HOFFENHEIM - LYON
UEFA CHAMPIONS LEAGUE 2018-19
Τετάρτη, 24 Οκτωβρίου
205 2:00μμ ATP W. T. 500 (Vienna) (MD 3)
TENNIS
205 2:00μμ ATP W. T. 500 (Vienna) (MD 3)
TENNIS
207 3:30μμ 84η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ
ΚΥΠΡΙΑΚΟΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΟΣ 2018
204 4:00μμ ATP W. T. 500 (Swiss - Basel) MD 3
TENNIS
213 7:00μμ Μπεσίκτας-Στρασβούργο
Basketball Champions League
214 7:00μμ Λιετκαμπέλις-Νίμπουρκ
Basketball Champions League
212 7:30μμ ΑΕΚ-Μπάμπεργκ
Basketball Champions League
200 7:55μμ PSV EINDHOVEN - TOTTENHAM HOTSPUR
UEFA CHAMPIONS LEAGUE 2018-19
201 7:55μμ PSV EINDHOVEN - TOTTENHAM HOTSPUR
UEFA CHAMPIONS LEAGUE 2018-19
202 7:55μμ CLUB BRUGGE - MONACO
UEFA CHAMPIONS LEAGUE 2018-19
211 8:30μμ Τσεντεβίτα-Λοκομοτίβ Κούμπαν
Eurocup
213 9:00μμ Μπαϊρόιτ-Προμηθέας
Basketball Champions League
212 9:30μμ Ντιζόν-Φουενλαμπράδα
Basketball Champions League
203 10:00μμ LIVERPOOL - CRVENA ZVEZDA
UEFA CHAMPIONS LEAGUE 2018-19
205 10:00μμ BORUSSIA DORTMUND - ATLETICO MADRID
UEFA CHAMPIONS LEAGUE 2018-19
200 10:00μμ BARCELONA - INTER
UEFA CHAMPIONS LEAGUE 2018-19
201 10:00μμ BARCELONA - INTER
UEFA CHAMPIONS LEAGUE 2018-19
202 10:00μμ PARIS SAINT-GERMAIN - NAPOLI
UEFA CHAMPIONS LEAGUE 2018-19
206 10:00μμ LOKOMOTIV MOSKVA - PORTO
UEFA CHAMPIONS LEAGUE 2018-19
207 10:00μμ GALATASARAY - SCHALKE 04
UEFA CHAMPIONS LEAGUE 2018-19
Πέμπτη, 25 Οκτωβρίου
205 2:00μμ ATP W. T. 500 (Vienna) (MD 4)
TENNIS
204 4:00μμ ATP W. T. 500 (Swiss - Basel) MD 4
TENNIS
204 7:00μμ ΑΝΟΡΘΩΣΗ - ΟΜΟΝΟΙΑ
FUTSAL
203 7:55μμ SPORTING LISBON - ARSENAL
UEFA EUROPA LEAGUE 2018-19
205 7:55μμ MILAN - REAL BETIS
UEFA EUROPA LEAGUE 2018-19
200 7:55μμ AEK - LUDOGORETS
UEFA EUROPA LEAGUE 2018-19
201 7:55μμ AEK - LUDOGORETS
UEFA EUROPA LEAGUE 2018-19
202 7:55μμ DUDELANGE - OLYMPIACOS
UEFA EUROPA LEAGUE 2018-19
206 7:55μμ KOBENHAVN - SLAVIA PRAHA
UEFA EUROPA LEAGUE 2018-19
207 7:55μμ ZURICH - BAYER LEVERKUSEN
UEFA EUROPA LEAGUE 2018-19
214 8:30μμ Αναντολού Εφές-Φενερμπαχτσέ
Ευρωλίγκα
215 9:00μμ Μπάγερν-Μπασκόνια
Ευρωλίγκα
213 9:45μμ Αρμάνι Μιλάνο-Χίμκι
Ευρωλίγκα
203 10:00μμ CHELSEA - BATE BORISOV
UEFA EUROPA LEAGUE 2018-19
200 10:00μμ EINTRACHT FRANKFURT - APOLLON
UEFA EUROPA LEAGUE 2018-19
201 10:00μμ EINTRACHT FRANKFURT - APOLLON
UEFA EUROPA LEAGUE 2018-19
202 10:00μμ PAOK - VIDI
UEFA EUROPA LEAGUE 2018-19
206 10:00μμ MARSEILLE - LAZIO
UEFA EUROPA LEAGUE 2018-19
207 10:00μμ STANDARD LIEGE - KRASNODAR
UEFA EUROPA LEAGUE 2018-19
211 10:00μμ Ολυμπιακός-Μακάμπι
Ευρωλίγκα
212 10:00μμ Ρεάλ-Μπούντουτσνοστ
Ευρωλίγκα
Παρασκευή, 26 Οκτωβρίου
213 8:15μμ Νταρουσάφακα-Μπαρτσελόνα
Ευρωλίγκα
212 9:00μμ Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Ζάλγκιρις
Ευρωλίγκα
213 10:30μμ Γκραν Κανάρια-ΤΣΣΚΑ
Ευρωλίγκα
Σάββατο, 27 Οκτωβρίου
212 5:15μμ ΑΕΛ-ΟΦΗ
Ελληνικό πρωτάθλημα
211 7:30μμ ΑΕΚ-Άρης
Ελληνικό πρωτάθλημα
Κυριακή, 28 Οκτωβρίου
212 5:15μμ Πανιώνιος-Ατρόμητος
Ελληνικό πρωτάθλημα
214 6:00μμ Λασκ-Σάλτσμπουργκ
Σουηδικό πρωτάθλημα
211 7:30μμ ΠΑΟΚ-Παναθηναϊκός
Ελληνικό πρωτάθλημα
Δευτέρα, 29 Οκτωβρίου
212 7:30μμ Ολυμπιακός-Απόλλων Σμύρνης
Ελληνικό πρωτάθλημα
213 8:00μμ ΑΙΚ Στοκχόλμης-Μάλμε
Σουηδικό πρωτάθλημα
On The Go Live Streaming Θέαση επί Πληρωμή (κανάλι 400)
Feedback