Ζωντανές Αθλητικές Μεταδόσεις

Σάββατο, 10 Δεκεμβρίου
14:30
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ - ΟΜΟΝΟΙΑ 29ης ΜΑΙΟΥ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2022-23
201/501 (HD)
18:00
ΑΠΟΕΛ - ΑΝΟΡΘΩΣΗ
ΟΠΑΠ BASKET LEAGUE 2022-23
207/507 (HD)
18:20
ΩΡΑ ΓΙΑ ΜΠΑΛΑ
ΕΚΠΟΜΠΗ
201/501 (HD)
19:00
Ε.Ν. ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ CYTA 2022-23
201/501 (HD)
19:00
Ανόρθωση - Ολυμπιακός
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α\' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
211/511 (HD)
20:00
Syracuse-Georgetown
Κολεγιακό πρωτάθλημα μπάσκετ NCAA
224/524 (HD)
22:15
Georgia Tech-North Carolina
Κολεγιακό πρωτάθλημα μπάσκετ NCAA
224/524 (HD)
Κυριακή, 11 Δεκεμβρίου
00:00
MIAMI - SAN ANTONIO
NBA 2022-23
205/505 (HD)
05:00
UFC 282 - Las Vegas (USA)
UFC FIGHTINGS 2022
207/507 (HD)
11:00
ΟΜΟΝΟΙΑ - ΑΡΗΣ
ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2022-23
202/502 (HD)
14:30
96η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑΚΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ
ΚΥΠΡΙΑΚΟΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΟΣ 2022
207/507 (HD)
17:00
OMONOIA - AKΡΙΤΑΣ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ CYTA Α\' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 22-23
215
18:00
ΩΡΑ ΓΙΑ ΜΠΑΛΑ
ΕΚΠΟΜΠΗ
201/501 (HD)
19:00
ΑΕΛ - ΑΡΗΣ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ CYTA 2022-23
201/501 (HD)
19:30
GRANADA - BURGOS
LA LIGA SMARTBANK 2022-23
216/516 (HD)
21:00
GOAL n ROLL
ΕΚΠΟΜΠΗ
201/501 (HD)
21:00
Oklahoma State-Virginia Tech
Κολεγιακό πρωτάθλημα μπάσκετ NCAA
224/524 (HD)
21:30
Φροζινόνε-Πίζα
Serie B
221/521 (HD)
22:30
INTERVIEW WITH MICHAEL OWEN
INTERVIEW 2022
201/501 (HD)
22:30
NEW ORLEANS - PHOENIX
NBA 2022-23
206/506 (HD)
Δευτέρα, 12 Δεκεμβρίου
18:20
ΩΡΑ ΓΙΑ ΜΠΑΛΑ
ΕΚΠΟΜΠΗ
201/501 (HD)
19:00
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ - ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ CYTA 2022-23
201/501 (HD)
19:00
41η γιορτή του Ποδοσφαιριστή
Βραβεία ΠΣΑΠΠ
221/521 (HD)
19:15
APOLLON WELCOME EVENT
ΕΚΔΗΛΩΣΗ
202/502 (HD)
Τρίτη, 13 Δεκεμβρίου
19:00
Μπούρσασπορ-Λιετκαμπέλις
Eurocup
221/521 (HD)
20:00
Χάποελ Τελ Αβίβ-Σλασκ Βρότσλαβ
Eurocup
222/522 (HD)
20:00
Ολυμπιακός-Φενέρμπαχτσε
ΕΥΡΩΛΙΓΚΑ
224/524 (HD)
20:00
Ερυθρός Αστέρας-Ζάλγκιρις Κάουνας
ΕΥΡΩΛΙΓΚΑ
220
21:00
ΧΩΡΙΣ ΠΑΡΩΠΙΔΕΣ (97η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑΚΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ)
ΚΥΠΡΙΑΚΟΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΟΣ 2022
207/507 (HD)
21:00
Βιλερμπάν-Παρτίζαν
ΕΥΡΩΛΙΓΚΑ
226
21:30
Αρμάνι Μιλάνο-Μακάμπι Τελ Αβίβ
ΕΥΡΩΛΙΓΚΑ
223/523 (HD)
21:30
Μπάγερν Μονάχου-Ρεάλ Μαδρίτης
ΕΥΡΩΛΙΓΚΑ
225/525 (HD)
21:45
Βαλένθια-Παναθηναϊκός
ΕΥΡΩΛΙΓΚΑ
221/521 (HD)
22:00
Γκραν Κανάρια-Μπουντούτσνοστ
Eurocup
222/522 (HD)
Τετάρτη, 14 Δεκεμβρίου
15:00
97η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑΚΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ
ΚΥΠΡΙΑΚΟΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΟΣ 2022
207/507 (HD)
19:00
ΑΕΛ - ΟΜΟΝΟΙΑ
ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ FUTSAL 2022-23
202/502 (HD)
19:00
ΟΜΟΝΟΙΑ - ΑΠΟΕΛ
ΟΠΑΠ BASKET LEAGUE 2022-23
205/505 (HD)
19:00
Άνκαρα-London Lions
Eurocup
221/521 (HD)
19:30
Αναντολού Εφές-Μπασκόνια
ΕΥΡΩΛΙΓΚΑ
223/523 (HD)
20:00
CIVITANOVA - TOURS VB
2023 CEV CHAMPIONS LEAGUE VOLLEY (MEN)
206/506 (HD)
20:00
Μονακό-Μπαρτσελόνα
ΕΥΡΩΛΙΓΚΑ
225/525 (HD)
21:15
Μπανταλόνα-Βενέτσια
Eurocup
220
21:30
Βίρτους Μπολόνια-Άλμπα Βερολίνου
ΕΥΡΩΛΙΓΚΑ
221/521 (HD)
21:30
Παρί-Προμηθέας Πάτρας
Eurocup
224/524 (HD)
Πέμπτη, 15 Δεκεμβρίου
02:00
Citadel-North Carolina
Κολεγιακό πρωτάθλημα μπάσκετ NCAA
224/524 (HD)
18:20
ΩΡΑ ΓΙΑ ΜΠΑΛΑ
ΕΚΠΟΜΠΗ
201/501 (HD)
18:20
ΩΡΑ ΓΙΑ ΜΠΑΛΑ
ΕΚΠΟΜΠΗ
202/502 (HD)
19:00
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΔΟΞΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ CYTA 2022-23
201/501 (HD)
19:00
Ε.Ν. ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ - ΑΕΛ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ CYTA 2022-23
202/502 (HD)
20:00
Ζάλγκιρις Κάουνας-Ρεάλ Μαδρίτης
ΕΥΡΩΛΙΓΚΑ
224/524 (HD)
20:00
Ερυθρός Αστέρας-Αρμάνι Μιλάνο
ΕΥΡΩΛΙΓΚΑ
225/525 (HD)
21:30
Μπάγερν Μονάχου-Βαλένθια
ΕΥΡΩΛΙΓΚΑ
220
22:00
Βιλερμπάν-Ολυμπιακός
ΕΥΡΩΛΙΓΚΑ
221/521 (HD)
Παρασκευή, 16 Δεκεμβρίου
19:45
Φενέρμπαχτσε-Μπασκόνια
ΕΥΡΩΛΙΓΚΑ
224/524 (HD)
20:00
Ομόνοια - ΑΠΟΕΛ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΑΣ ΟΠΑΠ Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ 2022-23
213/513 (HD)
21:30
Μπαρτσελόνα-Παναθηναϊκός
ΕΥΡΩΛΙΓΚΑ
221/521 (HD)
21:30
Παρτίζαν-Αναντολού Εφές
ΕΥΡΩΛΙΓΚΑ
225/525 (HD)
21:30
Βίρτους Μπολόνια-Μακάμπι Τελ Αβίβ
ΕΥΡΩΛΙΓΚΑ
220
22:00
Μονακό-Άλμπα Βερολίνου
ΕΥΡΩΛΙΓΚΑ
224/524 (HD)
Σάββατο, 17 Δεκεμβρίου
19:00
ΑΠΟΕΛ - Ανόρθωση
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α\' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
211/511 (HD)
19:00
Indiana-Kansas
Κολεγιακό πρωτάθλημα μπάσκετ NCAA
224/524 (HD)
Κυριακή, 18 Δεκεμβρίου
21:30
Τζένοα-Φροζινόνε
Serie B
221/521 (HD)
Δευτέρα, 19 Δεκεμβρίου
00:30
Auburn-USC
Κολεγιακό πρωτάθλημα μπάσκετ NCAA
224/524 (HD)
19:00
Καρμιώτισσα - Πάφος
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α\' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
211/511 (HD)
Τρίτη, 20 Δεκεμβρίου
20:00
Ανόρθωση - Ολυμπιάδα Νεάπολης
Πρωτάθλημα Πετόσφαιρας ΟΠΑΠ Α Κατηγορίας Γυναικών 2022-2
213/513 (HD)
20:30
Προμηθέας Πάτρας-Χάποελ Τελ Αβίβ
Eurocup
221/521 (HD)
21:30
Μπρέσια-Μπούρσασπορ
Eurocup
224/524 (HD)
Τετάρτη, 21 Δεκεμβρίου
20:00
Μπουντούτσνοστ-Άνκαρα
Eurocup
225/525 (HD)
20:30
Μπουργκ-Τσεντεβίτα Ολίμπια
Eurocup
223/523 (HD)
20:45
Αμβούργο-Γκραν Κανάρια
Eurocup
220
21:00
Σλασκ Βρότσλαβ-Τρέντο
Eurocup
224/524 (HD)
Πέμπτη, 22 Δεκεμβρίου
19:45
Φενέρμπαχτσε-Παρτίζαν
ΕΥΡΩΛΙΓΚΑ
225/525 (HD)
21:00
Ολυμπιακός-Ερυθρός Αστέρας
ΕΥΡΩΛΙΓΚΑ
224/524 (HD)
21:00
Άλμπα Βερολίνου-Μακάμπι Τελ Αβίβ
ΕΥΡΩΛΙΓΚΑ
226
21:30
Μπασκόνια-Βίρτους Μπολόνια
ΕΥΡΩΛΙΓΚΑ
220
22:00
Ρεάλ Μαδρίτης-Βιλερμπάν
ΕΥΡΩΛΙΓΚΑ
225/525 (HD)
Παρασκευή, 23 Δεκεμβρίου
02:00
Michigan-North Carolina
Κολεγιακό πρωτάθλημα μπάσκετ NCAA
224/524 (HD)
19:30
Αναντολού Εφές-Παναθηναϊκός
ΕΥΡΩΛΙΓΚΑ
221/521 (HD)
20:00
Ζάλγκιρις Κάουνας-Μπάγερν Μονάχου
ΕΥΡΩΛΙΓΚΑ
220
21:30
Βαλένθια-Μπαρτσελόνα
ΕΥΡΩΛΙΓΚΑ
224/524 (HD)
21:30
Αρμάνι Μιλάνο-Μονακό
ΕΥΡΩΛΙΓΚΑ
225/525 (HD)
Δευτέρα, 26 Δεκεμβρίου
21:30
Μπάρι-Τζένοα
Serie B
221/521 (HD)
Τετάρτη, 28 Δεκεμβρίου
20:00
Κλερμόν-Λιλ
Ligue 1
222/522 (HD)
22:00
Παρί Σεν Ζερμέν-Στρασμπούρ
Ligue 1
222/522 (HD)
22:00
Μπρεστ-Λιόν
Ligue 1
220
Πέμπτη, 29 Δεκεμβρίου
20:00
Ρενς-Ρεν
Ligue 1
222/522 (HD)
20:00
Μπασκόνια-Ρεάλ Μαδρίτης
ΕΥΡΩΛΙΓΚΑ
223/523 (HD)
21:05
Μακάμπι Τελ Αβίβ-Αναντολού Εφές
ΕΥΡΩΛΙΓΚΑ
225/525 (HD)
21:30
Αρμάνι Μιλάνο-Βαλένθια
ΕΥΡΩΛΙΓΚΑ
224/524 (HD)
21:30
Παρτίζαν-Μπάγερν Μονάχου
ΕΥΡΩΛΙΓΚΑ
220
22:00
Μαρσέιγ-Τουλούζ
Ligue 1
222/522 (HD)
22:00
Μονακό-Ζάλγκιρις Κάουνας
ΕΥΡΩΛΙΓΚΑ
226
Παρασκευή, 30 Δεκεμβρίου
20:00
Ερυθρός Αστέρας-Μπαρτσελόνα
ΕΥΡΩΛΙΓΚΑ
225/525 (HD)
21:00
Παναθηναϊκός-Ολυμπιακός
ΕΥΡΩΛΙΓΚΑ
221/521 (HD)
21:00
Βιλερμπάν-Άλμπα Βερολίνου
ΕΥΡΩΛΙΓΚΑ
220
21:30
Βίρτους Μπολόνια-Φενέρμπαχτσε
ΕΥΡΩΛΙΓΚΑ
224/524 (HD)