Ορισμένες σημαντικές λειτουργίες ενδέχεται να μην υποστηρίζονται στην τρέχουσα έκδοση του πλοηγού σας. Παρακαλούμε όπως τον αναβαθμίσετε.

Ζωντανές Αθλητικές Μεταδόσεις

Τετάρτη, 13 Νοεμβρίου
211/511 (HD)
8:45μμ
Μονακό-Προμηθέας Πάτρας
Eurocup
213/513 (HD)
8:45μμ
Βενέτσια-Λοκομοτίβ Κουμπάν
Eurocup
212/512 (HD)
9:45μμ
Μπρέσια-Μπανταλόνα
Eurocup
204/504 (HD)
10:00μμ
Stefanos TSITSIPAS-Alexander ZVEREV
2019 NITTO ATP FINALS (LONDON)
Πέμπτη, 14 Νοεμβρίου
204/504 (HD)
4:00μμ
2019 NITTO ATP FINALS (MATCH 1)
2019 NITTO ATP FINALS (LONDON)
206/506 (HD)
6:30μμ
SASTAMALA - SOLIGORSK
2020 CEV VOLLEYBALL CHAMPIONS LEAGUE (MEN)
205/505 (HD)
7:00μμ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
FUTSAL
201/501 (HD)
7:00μμ
TURKEY - ICELAND
UEFA EURO 2020 - European Qualifiers
213/513 (HD)
7:00μμ
Χίμκι-Αρμάνι Μιλάνο
Ευρωλίγκα
211/511 (HD)
7:30μμ
Αναντολού Εφές-Ζενίτ
Ευρωλίγκα
212/512 (HD)
9:00μμ
Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Άλμπα Βερολίνου
Ευρωλίγκα
203/503 (HD)
9:45μμ
FRANCE - MOLDOVA
UEFA EURO 2020 - European Qualifiers
201/501 (HD)
9:45μμ
ENGLAND - MONTENEGRO
UEFA EURO 2020 - European Qualifiers
202/502 (HD)
9:45μμ
PORTUGAL - LITHUANIA
UEFA EURO 2020 - European Qualifiers
204/504 (HD)
10:00μμ
2019 NITTO ATP FINALS (MATCH 2)
2019 NITTO ATP FINALS (LONDON)
211/511 (HD)
10:00μμ
Ρεάλ Μαδρίτης-Μπαρτσελόνα
Ευρωλίγκα
213/513 (HD)
10:00μμ
Μπασκόνια-Μακάμπι Τελ Αβίβ
Ευρωλίγκα
Παρασκευή, 15 Νοεμβρίου
204/504 (HD)
4:00μμ
2019 NITTO ATP FINALS (MATCH 1)
2019 NITTO ATP FINALS (LONDON)
203/503 (HD)
7:00μμ
FINLAND - LIECHTENSTEIN
UEFA EURO 2020 - European Qualifiers
201/501 (HD)
7:00μμ
ARMENIA - GREECE
UEFA EURO 2020 - European Qualifiers
202/502 (HD)
7:00μμ
NORWAY - FAROE ISLANDS
UEFA EURO 2020 - European Qualifiers
206/506 (HD)
7:00μμ
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΠΕΤΡΟΛΙΝΑ ΑΕΚ
BASKETBALL
212/512 (HD)
7:00μμ
ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Φενέρμπαχτσε
Ευρωλίγκα
204/504 (HD)
8:00μμ
HUNGARY - URUGUAY
FRIENDLY MATCH 2019
213/513 (HD)
8:00μμ
Ερυθρός Αστέρας-Βιλερμπάν
Ευρωλίγκα
211/511 (HD)
9:30μμ
Ολυμπιακός-Ζάλγκιρις
Ευρωλίγκα
203/503 (HD)
9:45μμ
ROMANIA - SWEDEN
UEFA EURO 2020 - European Qualifiers
205/505 (HD)
9:45μμ
GLOUCESTER RUGBY - TOULOUSE
RUGBY
201/501 (HD)
9:45μμ
BOSNIA - ITALY
UEFA EURO 2020 - European Qualifiers
202/502 (HD)
9:45μμ
SPAIN - MALTA
UEFA EURO 2020 - European Qualifiers
204/504 (HD)
10:00μμ
2019 NITTO ATP FINALS (MATCH 2)
2019 NITTO ATP FINALS (LONDON)
212/512 (HD)
10:00μμ
Βαλένθια-Μπάγερν Μονάχου
Ευρωλίγκα
Σάββατο, 16 Νοεμβρίου
203/503 (HD)
12:30πμ
AGE OF DRAGONS (Beijing)
BOXING
206/506 (HD)
3:10μμ
VALENCIA GRAND PRIX - QUALIFYING
2019 MOTO GP
211/511 (HD)
3:30μμ
Άρης-ΤΣΣΚΑ Σόφιας
Φιλικός αγώνας
204/504 (HD)
4:00μμ
2019 NITTO ATP FINALS (MATCH 1)
2019 NITTO ATP FINALS (LONDON)
205/505 (HD)
5:00μμ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ
BASKET LEAGUE 2019-20
203/503 (HD)
7:00μμ
SLOVENIA - LATVIA
UEFA EURO 2020 - European Qualifiers
201/501 (HD)
7:00μμ
RUSSIA - BELGIUM
UEFA EURO 2020 - European Qualifiers
202/502 (HD)
7:00μμ
AZERBAIJAN - WALES
UEFA EURO 2020 - European Qualifiers
206/506 (HD)
7:00μμ
BRAZILIAN GRAND PRIX - QUALIFYING
2019 FORMULA 1
205/505 (HD)
7:30μμ
ASM CLERMONT - HARLEQUINS
BASKET LEAGUE 2019-20
206/506 (HD)
9:30μμ
CONEGLIANO - NOVARA (SURERCOPPA)
ITALIAN VOLLEYBALL 2019-20 (WOMEN)
203/503 (HD)
9:45μμ
CROATIA - SLOVAKIA
UEFA EURO 2020 - European Qualifiers
201/501 (HD)
9:45μμ
GERMANY - BELARUS
UEFA EURO 2020 - European Qualifiers
202/502 (HD)
9:45μμ
NORTHERN IRELAND - NETHERLANDS
UEFA EURO 2020 - European Qualifiers
204/504 (HD)
10:00μμ
2019 NITTO ATP FINALS (MATCH 2)
2019 NITTO ATP FINALS (LONDON)
205/505 (HD)
11:30μμ
RALLY AUSTRALIA - Live Stage 2 (60)
WORLD RALLY CHAMPIONSHIP 2019
Κυριακή, 17 Νοεμβρίου
203/503 (HD)
3:00πμ
UFC - GINASIO DO IBIRAPUERA
BOXING
201/501 (HD)
4:00πμ
RALLY AUSTRALIA - Live Stage 3 (90)
WORLD RALLY CHAMPIONSHIP 2019
205/505 (HD)
11:00πμ
ΟΜΟΝΟΙΑ - CHAMPIONS ΥΨΩΝΑΣ
ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2019-20
204/504 (HD)
1:30μμ
BARCELONA - ESTUDIANTES
SPANISH BASKETBALL (Liga Endesa) 2019-20
205/505 (HD)
2:30μμ
90η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ
ΚΥΠΡΙΑΚΟΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΟΣ 2019
206/506 (HD)
3:00μμ
VALENCIA GRAND PRIX
2019 MOTO GP
203/503 (HD)
4:00μμ
LITHUANIA - NEW ZEALAND
FRIENDLY MATCH 2019
201/501 (HD)
4:00μμ
LUXEMBOURG - PORTUGAL
UEFA EURO 2020 - European Qualifiers
202/502 (HD)
4:00μμ
SERBIA - UKRAINE
UEFA EURO 2020 - European Qualifiers
204/504 (HD)
5:15μμ
RACING 92 - SARACENS
RUGBY
201/501 (HD)
7:00μμ
KOSOVO - ENGLAND
UEFA EURO 2020 - European Qualifiers
202/502 (HD)
7:00μμ
BULGARIA - CZECH REPUBLIC
UEFA EURO 2020 - European Qualifiers
206/506 (HD)
7:10μμ
BRAZILIAN GRAND PRIX
2019 FORMULA 1
203/503 (HD)
7:30μμ
BILBAO - REAL MADRID
SPANISH BASKETBALL (Liga Endesa) 2019-20
204/504 (HD)
8:00μμ
2019 NITTO ATP FINALS (FINAL)
2019 NITTO ATP FINALS (LONDON)
203/503 (HD)
9:45μμ
ANDORRA - TURKEY
UEFA EURO 2020 - European Qualifiers
201/501 (HD)
9:45μμ
KOSOVO - ENGLAND
UEFA EURO 2020 - European Qualifiers
201/501 (HD)
9:45μμ
ALBANIA - FRANCE
UEFA EURO 2020 - European Qualifiers
202/502 (HD)
9:45μμ
MOLDOVA - ICELAND
UEFA EURO 2020 - European Qualifiers
Δευτέρα, 18 Νοεμβρίου
203/503 (HD)
9:45μμ
ITALY - ARMENIA
UEFA EURO 2020 - European Qualifiers
201/501 (HD)
9:45μμ
GREECE - FINLAND
UEFA EURO 2020 - European Qualifiers
202/502 (HD)
9:45μμ
SPAIN - ROMANIA
UEFA EURO 2020 - European Qualifiers
Τρίτη, 19 Νοεμβρίου
201/501 (HD)
7:00μμ
MONTENEGRO - BELARUS
FRIENDLY MATCH 2019
204/504 (HD)
9:30μμ
CONEGLIANO - Vasas Obuda BUDAPEST
2019 CEV VOLLEYBALL CHAMPIONS LEAGUE (WOMEN)
203/503 (HD)
9:45μμ
WALES - HUNGARY
UEFA EURO 2020 - European Qualifiers
201/501 (HD)
9:45μμ
GERMANY - NORTHERN IRELAND
UEFA EURO 2020 - European Qualifiers
202/502 (HD)
9:45μμ
NETHERLANDS - ESTONIA
UEFA EURO 2020 - European Qualifiers
206/506 (HD)
9:45μμ
BROMLEY - BRISTOL ROVERS
THE EMIRATES FA CUP 2019-20
Τετάρτη, 20 Νοεμβρίου
205/505 (HD)
3:00μμ
91η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ
ΚΥΠΡΙΑΚΟΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΟΣ 2019
206/506 (HD)
7:00μμ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ - IRONI NESS ZIONA
FIBA EUROPE CUP 2019-20
203/503 (HD)
9:45μμ
DARLINGTON - WALSALL
THE EMIRATES FA CUP 2019-20
204/504 (HD)
9:45μμ
CHIERI - CASALMAGGIORE
ITALIAN VOLLEYBALL 2019-20 (WOMEN)
Πέμπτη, 21 Νοεμβρίου
205/505 (HD)
7:00μμ
ΑΕΚ - ΑΝΟΡΘΩΣΗ
FUTSAL
201/501 (HD)
9:30μμ
ANTWERP - GENT
BELGIAN JUPILER PRO LEAGUE 2019-20
Feedback