Ζωντανές Αθλητικές Μεταδόσεις

Σάββατο, 16 Ιανουαρίου
212/512 (HD)
4:00μμ
OLYMPIQ. DE MARSEILLE-NÎMES OLYMPIQUE
LIGUE 1
215/515 (HD)
4:00μμ
ΟΜΟΝΟΙΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ CYTA 2020-21
204/504 (HD)
4:00μμ
BOLOGNA - VERONA
ITALIAN SERIE A 2020-21
207/507 (HD)
5:00μμ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΠΕΤΡΟΛΙΝΑ ΑΕΚ
ΟΠΑΠ BASKET LEAGUE 2020-21
203/503 (HD)
5:00μμ
LEEDS - BRIGHTON
PREMIER LEAGUE 2020-21
206/506 (HD)
5:00μμ
ΑΕΚ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
BASKET LEAGUE 2020-21
225/525 (HD)
5:00μμ
Γουότφορντ-Χάντερσφιλντ
EFL Championship
221/521 (HD)
5:15μμ
Αστέρας Τρίπολης-Παναιτωλικός
Ελληνικό πρωτάθλημα
205/505 (HD)
5:30μμ
EMMEN - VITESSE
DUTCH LEAGUE (EREDIVISIE) 2020-21
212/512 (HD)
6:00μμ
OLYMPIQ. DE MARSEILLE-NÎMES OLYMPIQ
LIGUE 1
211/511 (HD)
6:30μμ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ - ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ CYTA 2020-21
204/504 (HD)
7:00μμ
TORINO - SPEZIA
ITALIAN SERIE A 2020-21
224/524 (HD)
7:00μμ
Ρωσία-Σλοβενία
Παγκόσμιο πρωτάθλημα χάντμπολ
203/503 (HD)
7:30μμ
FULHAM - CHELSEA
PREMIER LEAGUE 2020-21
222/522 (HD)
7:30μμ
ΑΕΛ-Απόλλων Σμύρνης
Ελληνικό πρωτάθλημα
206/506 (HD)
7:45μμ
SPARTA ROTTERDAM - PSV EINDHOVEN
DUTCH LEAGUE (EREDIVISIE) 2020-21
216/516 (HD)
9:00μμ
LEGANES-SEVILLA
Copa Del Rey
224/524 (HD)
9:30μμ
Χιλή-Σουηδία
Παγκόσμιο πρωτάθλημα χάντμπολ
204/504 (HD)
9:45μμ
SAMPDORIA - UDINESE
ITALIAN SERIE A 2020-21
205/505 (HD)
9:45μμ
GRAN CANARIA - TENERIFE
SPANISH BASKETBALL (Liga Endesa) 2020-21
222/522 (HD)
9:45μμ
Μπάρνσλεϊ-Σουόνσι
EFL Championship
207/507 (HD)
10:00μμ
UFC - FIGHT NIGHT 1-Abu Dhabi (UAE)
UFC FIGHTINGS 2021
212/512 (HD)
10:00μμ
ANGERS SCO - PARIS SAINT-GERMAIN
LIGUE 1
203/503 (HD)
10:00μμ
LEICESTER - SOUTHAMPTON
PREMIER LEAGUE 2020-21
Κυριακή, 17 Ιανουαρίου
202/502 (HD)
11:00πμ
ΟΜΟΝΟΙΑ - ΕΡΜΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2020-21
216/516 (HD)
1:00μμ
MALAGA-GRANADA
Copa Del Rey
204/504 (HD)
1:30μμ
NAPOLI - FIORENTINA
ITALIAN SERIE A 2020-21
212/512 (HD)
2:00μμ
STADE BRESTOIS 29-STADERENNAIS FC
LIGUE 1
221/521 (HD)
3:00μμ
Ολυμπιακός-ΠΑΣ Γιάννινα
Ελληνικό πρωτάθλημα
211/511 (HD)
4:00μμ
ΠΑΦΟΣ FC - ΑΠΟΕΛ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ CYTA 2020-21
212/512 (HD)
4:00μμ
FC NANTES - RC LENS
LIGUE 1
203/503 (HD)
4:00μμ
SHEFFIELD UTD - TOTTENHAM
PREMIER LEAGUE 2020-21
204/504 (HD)
4:00μμ
SASSUOLO - PARMA
ITALIAN SERIE A 2020-21
205/505 (HD)
4:00μμ
CROTONE - BENEVENTO
ITALIAN SERIE A 2020-21
222/522 (HD)
5:15μμ
ΟΦΗ-ΠΑΟΚ
Ελληνικό πρωτάθλημα
223/523 (HD)
5:15μμ
Βόλος-Λαμία
Ελληνικό πρωτάθλημα
206/506 (HD)
5:45μμ
AJAX - FEYENOORD
DUTCH LEAGUE (EREDIVISIE) 2020-21
212/512 (HD)
6:00μμ
LOSC LILLE - STADE DE REIMS
LIGUE 1
201/501 (HD)
6:00μμ
PRE-GAME ΑΠΟΛΛΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ CYTA 2020-21
203/503 (HD)
6:30μμ
LIVERPOOL - MANCHESTER UTD
PREMIER LEAGUE 2020-21
201/501 (HD)
6:30μμ
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ CYTA 2020-21
204/504 (HD)
7:00μμ
ATALANTA - GENOA
ITALIAN SERIE A 2020-21
205/505 (HD)
7:00μμ
BARCELONA - ESTUDIANTES
SPANISH BASKETBALL (Liga Endesa) 2020-21
221/521 (HD)
7:30μμ
Άρης-Παναθηναϊκός
Ελληνικό πρωτάθλημα
201/501 (HD)
8:30μμ
POST-GAME ΑΠΟΛΛΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ CYTA 2020-21
203/503 (HD)
9:15μμ
MANCHESTER CITY - CRYSTAL PALACE
PREMIER LEAGUE 2020-21
222/522 (HD)
9:30μμ
ΑΕΚ-Ατρόμητος
Ελληνικό πρωτάθλημα
224/524 (HD)
9:30μμ
Πολωνία-Ισπανία
Παγκόσμιο πρωτάθλημα χάντμπολ
204/504 (HD)
9:45μμ
INTER - JUVENTUS
ITALIAN SERIE A 2020-21
207/507 (HD)
10:00μμ
DALLAS - CHICAGO
NBA 2020-21
212/512 (HD)
10:00μμ
OLYMPIQUE LYONNAIS - FC METZ
LIGUE 1
Δευτέρα, 18 Ιανουαρίου
224/524 (HD)
4:30μμ
Τσεχία-Χιλή
Παγκόσμιο πρωτάθλημα χάντμπολ
201/501 (HD)
6:30μμ
PRE - GAME ΔΟΞΑ - ΑΕΚ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ CYTA 2020-21
201/501 (HD)
7:00μμ
ΔΟΞΑ - ΑΕΚ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ CYTA 2020-21
224/524 (HD)
7:00μμ
Πορτογαλία-Αλγερία
Παγκόσμιο πρωτάθλημα χάντμπολ
201/501 (HD)
9:00μμ
POST - GAME ΔΟΞΑ - ΑΕΚ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ CYTA 2020-21
224/524 (HD)
9:30μμ
Ισλανδία-Μαρόκο
Παγκόσμιο πρωτάθλημα χάντμπολ
204/504 (HD)
9:45μμ
CAGLIARI - MILAN
ITALIAN SERIE A 2020-21
203/503 (HD)
10:00μμ
ARSENAL - NEWCASTLE
PREMIER LEAGUE 2020-21
Τρίτη, 19 Ιανουαρίου
206/506 (HD)
7:30μμ
KERAVNOS - DIJON
BASKETBALL CHAMPIONS LEAGUE 2020-21
203/503 (HD)
8:00μμ
WEST HAM UTD - WEST BROMWICH ALBION
PREMIER LEAGUE 2020-21
211/511 (HD)
9:45μμ
SPORTING CP - FC PORTO (Semi Final)
ALLIANZ PORTUGUESE LEAGUE CUP
203/503 (HD)
10:15μμ
LEICESTER - CHELSEA
PREMIER LEAGUE 2020-21
204/504 (HD)
10:15μμ
ROMA - SPEZIA
COPPA ITALIA 2020-21
Τετάρτη, 20 Ιανουαρίου
201/501 (HD)
2:30μμ
PRE-GAME ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-E.Ν.ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ CYTA 2020-21
204/504 (HD)
3:00μμ
ΑΡΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΑΣ 2020-21
205/505 (HD)
3:00μμ
ΒΟΛΟΣ - ΟΦΗ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΑΣ 2020-21
201/501 (HD)
3:00μμ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - E.Ν.Π.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ CYTA 2020-21
203/503 (HD)
4:00μμ
UDINESE - ATALANTA
ITALIAN SERIE A 2020-21
201/501 (HD)
5:00μμ
POST-GAME ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - E.Ν.Π.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ CYTA 2020-21
204/504 (HD)
5:15μμ
ΠΑΟΚ - ΛΑΡΙΣΑ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΑΣ 2020-21
211/511 (HD)
6:00μμ
ΑΠΟΕΛ - ΑΠΟΛΛΩΝ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΚΥΠΡΟΥ ΚΟΚΑ-ΚΟΛΑ
206/506 (HD)
7:00μμ
UFC-FIGHT NIGHT 2 - Abu Dhabi (UAE)
UFC FIGHTINGS 2021
204/504 (HD)
7:30μμ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΑΣ 2020-21
205/505 (HD)
7:30μμ
TSMOKI-MINSK - AEK
BASKETBALL CHAMPIONS LEAGUE 2020-21
203/503 (HD)
8:00μμ
MANCHESTER CITY - ASTON VILLA
PREMIER LEAGUE 2020-21
207/507 (HD)
9:30μμ
ΑΕΚ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΑΣ 2020-21
211/511 (HD)
9:45μμ
SC BRAGA - SL BENFICA (Semi Final)
ALLIANZ PORTUGUESE LEAGUE CUP
212/512 (HD)
10:00μμ
OLYMPIQUE DE MARSEILLE - RC LENS
LIGUE 1
204/504 (HD)
10:00μμ
JUVENTUS - NAPOLI
ITALIAN SUPER CUP 2020
203/503 (HD)
10:15μμ
FULHAM - MANCHESTER UTD
PREMIER LEAGUE 2020-21
Πέμπτη, 21 Ιανουαρίου
202/502 (HD)
7:00μμ
ΟΜΟΝΟΙΑ - ΑΠΟΕΛ
FUTSAL ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2020-21
205/505 (HD)
7:30μμ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΑΣ 2020-21
203/503 (HD)
10:00μμ
LIVERPOOL - BURNLEY
PREMIER LEAGUE 2020-21
204/504 (HD)
10:15μμ
LAZIO - PARMA
COPPA ITALIA 2020-21