Ορισμένες σημαντικές λειτουργίες ενδέχεται να μην υποστηρίζονται στην τρέχουσα έκδοση του πλοηγού σας. Παρακαλούμε όπως τον αναβαθμίσετε.

Ζωντανές Αθλητικές Μεταδόσεις

Δευτέρα, 18 Νοεμβρίου
203/503 (HD)
9:45μμ
ITALY - ARMENIA
UEFA EURO 2020 - European Qualifiers
201/501 (HD)
9:45μμ
GREECE - FINLAND
UEFA EURO 2020 - European Qualifiers
202/502 (HD)
9:45μμ
SPAIN - ROMANIA
UEFA EURO 2020 - European Qualifiers
Τρίτη, 19 Νοεμβρίου
201/501 (HD)
7:00μμ
MONTENEGRO - BELARUS
FRIENDLY MATCH 2019
212/512 (HD)
7:30μμ
Ζάλγκιρις-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ
Ευρωλίγκα
215/515 (HD)
9:00μμ
Άλμπα Βερολίνου-Ερυθρός Αστέρας
Ευρωλίγκα
204/504 (HD)
9:30μμ
CONEGLIANO - Vasas Obuda BUDAPEST
2019 CEV VOLLEYBALL CHAMPIONS LEAGUE (WOMEN)
211/511 (HD)
9:30μμ
Μπάγερν Μονάχου-Ολυμπιακός
Ευρωλίγκα
213/513 (HD)
9:30μμ
Αρμάνι Μιλάνο-Μακάμπι Τελ Αβίβ
Ευρωλίγκα
203/503 (HD)
9:45μμ
WALES - HUNGARY
UEFA EURO 2020 - European Qualifiers
201/501 (HD)
9:45μμ
GERMANY - NORTHERN IRELAND
UEFA EURO 2020 - European Qualifiers
202/502 (HD)
9:45μμ
NETHERLANDS - ESTONIA
UEFA EURO 2020 - European Qualifiers
206/506 (HD)
9:45μμ
BROMLEY - BRISTOL ROVERS
THE EMIRATES FA CUP 2019-20
213/513 (HD)
9:45μμ
Αρμάνι Μιλάνο-Μακάμπι Τελ Αβίβ
Ευρωλίγκα
214/514 (HD)
9:45μμ
Βιλερμπάν-Αναντολού Έφες
Ευρωλίγκα
212/512 (HD)
10:00μμ
Ρεάλ Μαδρίτης-Χίμκι
Ευρωλίγκα
Τετάρτη, 20 Νοεμβρίου
205/505 (HD)
3:00μμ
91η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ
ΚΥΠΡΙΑΚΟΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΟΣ 2019
212/512 (HD)
6:30μμ
Ούνιξ Καζάν-Ναντέρ
Eurocup
206/506 (HD)
7:00μμ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ - IRONI NESS ZIONA
FIBA EUROPE CUP 2019-20
211/511 (HD)
7:30μμ
Προμηθέας Πάτρας-Ουλμ
Eurocup
213/513 (HD)
9:00μμ
Ανδόρα-Βίρτους Μπολόνια
Eurocup
203/503 (HD)
9:45μμ
DARLINGTON - WALSALL
THE EMIRATES FA CUP 2019-20
204/504 (HD)
9:45μμ
CHIERI - CASALMAGGIORE
ITALIAN VOLLEYBALL 2019-20 (WOMEN)
211/511 (HD)
10:00μμ
Μπαρτσελόνα-Φενέρμπαχτσε
Ευρωλίγκα
212/512 (HD)
10:00μμ
Μπασκόνια-ΤΣΣΚΑ Μόσχας
Ευρωλίγκα
Πέμπτη, 21 Νοεμβρίου
205/505 (HD)
7:00μμ
ΑΕΚ - ΑΝΟΡΘΩΣΗ
FUTSAL
214/514 (HD)
8:00μμ
Ζάλγκιρις-Ερυθρός Αστέρας
Ευρωλίγκα
212/512 (HD)
9:00μμ
Άλμπα Βερολίνου-Ολυμπιακός
Ευρωλίγκα
201/501 (HD)
9:30μμ
ANTWERP - GENT
BELGIAN JUPILER PRO LEAGUE 2019-20
211/511 (HD)
9:45μμ
Αρμάνι-Αναντολού Έφες
Ευρωλίγκα
213/513 (HD)
10:00μμ
Βαλένθια-Χίμκι
Ευρωλίγκα
Παρασκευή, 22 Νοεμβρίου
211/511 (HD)
9:30μμ
Μπάγερν Μονάχου-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ
Ευρωλίγκα
214/514 (HD)
9:45μμ
Βιλερμπάν-Φενέρμπαχτσε
Ευρωλίγκα
212/512 (HD)
10:00μμ
Ρεάλ Μαδρίτης-ΤΣΣΚΑ Μόσχας
Ευρωλίγκα
215/515 (HD)
10:00μμ
Μπαρτσελόνα-Μακάμπι Τελ Αβίβ
Ευρωλίγκα
Σάββατο, 23 Νοεμβρίου
212/512 (HD)
2:30μμ
Τσάρλτον-Κάρντιφ
EFL Championship
214/514 (HD)
5:00μμ
Σουόνσι-Μίλγουολ
EFL Championship
212/512 (HD)
7:30μμ
Πανιώνιος-Ολυμπιακός
Ελληνικό πρωτάθλημα
Κυριακή, 24 Νοεμβρίου
215/515 (HD)
2:00μμ
Μίντλεσμπρο-Χαλ
EFL Championship
212/512 (HD)
5:15μμ
Αστέρας Τρίπολης-Βόλος
Ελληνικό πρωτάθλημα
211/511 (HD)
7:30μμ
ΑΕΚ-Άρης
Ελληνικό πρωτάθλημα
Feedback